13

Kichisaburo

Таинственный

~“Samym sobą połącz czyste wody niebios i gorzkie wody oceanu. Zjednocz się z bezkresnym morzem. Dokonaj oczyszczenia i pozwól, by wypełniła się boska wola.”~
Urodzony 30 dnia miesiąca Pajęczej Królowej w 475 RSS (Roku Siódmego Smoka), na Hashimie w Cesarstwie Lotosu w mieście Nariya- Połyskująca Perła (stolicy Cesarstwa).
Odznaczony przez Wieczną Cesarzową tytułami: Czempion Przypływów, Głos Lotosu, Zaklinacz Głębin oraz Poszukiwacz Chwały.
Pochodzi On z nag głębinowych (obok nag koralowych i jeziornych). Od 7 roku życia przez 13 lat uczęszczał do elitarnej szkoły szogunów z drogi łez w mieście Umiya. Przez nastepne 8 lat podróżował po całym Ashanie w poszukiwaniu zarobku, doświadczenia i przygód (m.in. brał udział w krucjatach przeciw orkom stojąc po stronie zwierzoludzi, walczył z rebeliami piratów na Archipelagu Zmierzchu, razem z krasnoludami z Grimheim odpierał niewielkie ataki ludzi ze Świętego Imperium). W 503 RSS trafił do miasta Al-Imral w Siedmiogrodzie, gdzie pobierał nauki m.in. nad magią ognia, alchemią, relokacją i synergią u potężnego arcymaga, nauczyciela i medyka Ammara. Po 6 latach nauki został wygnany z uniwersytetu za wiarę w Shalassę. W 509 RSS zamieszkał w północnym Nar-Heresh, w zamku należącego do znanego archonta i hierofanty- Andhakary, który uczył go magii ciemności i sztuki nekromancji przez 4 lata. Opuścił półwysep ponieważ nekromanci chcieli go zabić i wskrzesić jako nieumarłego.
Powrócił na rodzinną Hashimę, gdzie w tym czasie daimyo Oshiro wywołał Krucjaty Jesiennego Wiatru. Przyłączył się do wojsk wiernych Wiecznej Cesarzowej, powoli zajmując coraz to wyższe stanowiska wojenne. Już jako daimyo przewodniczył słynnej Bitwie pod Kryształowymi Klifami, która pozwoliła wyprzeć wojska Oshiro z miasta Fukamitsu i okolicznych ziem należących do sioguna Tokugawy. Za to zwycięstwo i zasługi wobec Shalassy otrzymał z rąk Wiecznej Cesarzowej zaszczytny tytuł Głos Lotosu oraz władzę nad szerokimi połaciami cesarskich ziem w centrum Hashimy. Po zakończeniu wojen i ucieczce daimyo Oshiro, w 517 RSS osiadł w założonym przez siebie mieście Kurisutaru na ziemiach otrzymanych od Wiecznej Cesarzowej. Po 11 latach rozbudowywania i wzmacniania pozycji miasta, w 529 RSS, został wysłany jako jeden z dyplomatów na Wyspy Pao by paktować z osiadłymi tam orkami o zawarciu sojuszu z Cesarstwem Lotosu. Po roku chaotycznych pertraktacji i zawarciu wspólnego porozumienia Wieczna Cesarzowa nadała Mu tytuł Poszukiwacz Chwały oraz zaproponowała mu zaszczytną funkcję dyplomaty w Irollanie, mimo to odmówił podając powód, że nie może pozostawić miasta, przyjaciół i poddanych.
W 531 RSS na należące do niego ziemie zaczęli najeżdżać wygnani, za próbę przejęcia władzy, członkowie Klanu Żółwia i osadzać się na podbitych terenach, grabiąc zapasy i skarby, mordując miejscową ludność i bezczeszcząc świątynie. Poddani nie musieli długo czekać na reakcję swego daymio, już po 3 dniach zebrał on armie i rozgromił przeciwnika w Bitwie pod Wzgórzami Monri. Niestety z bitwy uciekł dowódca buntowników- Ippantekina, który wdarł się do jego pałacu i zamordował jego matkę. Opowieści mówią, że po tym wydarzeniu załamany i zrozpaczony uciekł do potężnych lasów Nettaiurinu, gdzie został odnaleziony po 28 dniach, wygłodniały i osłabiony, zanurzony do połowy w jeziorze, błagający Ashe o śmierć. Po powrocie zamkną się w sobie i bardzo rzadko opuszczał mury pałacu a jeszcze rzadziej przekraczał bramę miasta. Postanowił nie mieszać się w politykę i w sprawy innych daimyo. Całe dnie spędzał na medytacji i modlitwie. Zwierzchnictwo i władzę nad miastem powierzył utworzonemu przez siebie Senatowi- składającemu się z 7 najbardziej odważnych, honorowych i lojalnych Nagów. W 543 RSS udał się na wyprawę do miasta Umiya by odwiedzić tamtejsze świątynie. W 546 RSS wyrusza w długą drogę przez Strandholm do jednego z najświętszych dla Nagów miejsc- miasta Takagake. Dotarł tam dopiero w 554 RSS.
W 557 RSS gdy przebywał w mieście Ikeya został wysłany przez Wieczną Cesarzową jako zaufany wysłannik do Hammer Fall aby przedłużyć traktat handlowy pomiędzy wolnym miastem a Cesarstwem Lotosu. Jako daymio zawarł wiele korzystnych umów dla swoich ziem (podczas tych negocjacji w 559 RSS ustanowiono Hammer Fall miastem partnerskim Kurisutaru, co znacznie przyspieszyło rozwój gospodarczy obu miasta). Tuż przed powrotem do ojczyzny w 560 RSS zawitał do niedawno odkrytych ruin Shantiri, w których sytuacja była bardzo napięta po ostatnich konfiskatach artefaktów i reliktów przez Inkwizycję Świętego Imperium. Wnet wywiązała się bitwa o skarby z przeszłości, w której sam uczestniczył. Podczas potyczki w jednym z zrujnowanych sarkofagach odnalazł legendarny artefakt- Nefrytową Klingę Lodowej Perły, pojawiająca się jedynie w opowieściach, pochodząca z Ery Mitycznej, symbol trwałej przyjaźni pomiędzy dwójką smoczego rodzeństwa- Shalassy i Ylatha. Miecz ten od tej chwili towarzyszył mu w każdej bitwie.
Powrócił do Kurisutaru w 563 RSS na wieść o zbliżającym się Krwawym Zaćmieniu Księżyca, które nadeszło rok później, trzy lata przed terminem wyznaczonym przez Ślepych Braci. Wrota demonów pojawiły się w samym środku nieprzygotowanego do inwazji miasta. Demony pomimo, że były bardzo słabe ale za to bardzo liczne spowodowały wiele zniszczeń, rozchodząc się po mieście, gdzie z łatwością mogły się ukryć przed strażnikami.
C.D.N.


Уровень 13

29605 xp

Хроника

January 01, 2016 22:19:29 пользователь оставил комментарий The Lost Tales of Axeoth: Unity, available February 2016

December 30, 2015 17:38:12 пользователь оставил комментарий ghost

December 30, 2015 17:37:23 пользователь оставил комментарий necropolis

December 30, 2015 10:54:58 пользователь оставил комментарий The Lost Tales of Axeoth: Unity, available February 2016

December 29, 2015 22:50:40 пользователь оставил комментарий The Lost Tales of Axeoth: Unity, available February 2016

December 29, 2015 22:50:24 пользователь оставил комментарий The Lost Tales of Axeoth: Unity, available February 2016

December 29, 2015 12:34:15 пользователь оставил комментарий sylvan

December 29, 2015 12:33:57 пользователь оставил комментарий bladedancer

December 29, 2015 12:33:04 пользователь оставил комментарий hunter

December 29, 2015 12:32:20 пользователь оставил комментарий hunter

December 29, 2015 12:30:56 пользователь оставил комментарий sylvan

December 29, 2015 12:29:53 пользователь оставил комментарий hunter

December 28, 2015 22:52:39 пользователь оставил комментарий The Lost Tales of Axeoth: Unity, available February 2016

December 28, 2015 22:49:15 пользователь оставил комментарий sylvan

December 27, 2015 19:27:36 пользователь оставил комментарий Лесного Союза против Северные кланы

December 27, 2015 19:27:19 пользователь оставил комментарий The Lost Tales of Axeoth: Unity, available February 2016

Показать больше

Достижения

Почитаемый
Общительный
Khan of the Tribes
Уважаемый
Units => up up down down left right left right b a

View achievement list

Голосование

Vote for your favourite faction for the upcoming Beta!

Ваш выбор: Sylvan

Победитель: Dungeon

Vote for the Lich design!

Ваш выбор: The Undead Sorcerer

Победитель: The Priest of Death

Vote for the Vampire design!

Ваш выбор: The Blood Monster

Победитель: The Blood Monster

Dungeon Townscreen Vote

Ваш выбор: Faceless Memories

Победитель: Faceless Memories

Collector's vote, Part 3

Ваш выбор: Soundtrack

Победитель: Soundtrack

Collector's Edition Vote, Part 2

Ваш выбор: Deck of Tarot Cards

Победитель: Deck of Tarot Cards

Sylvan Townscreen - Vote 2

Ваш выбор: Harmony in the moonlight

Победитель: Harmony in the moonlight

Sylvan Townscreen - Vote 1

Ваш выбор: The Forest Sanctum

Победитель: The Tree Island

Vote for the Dungeon Line-Up! Part 2

Ваш выбор: The Blade From the Shadows

Победитель: Malassa's Thousand Faces

Vote for the Dungeon Line-Up! - Part 1

Ваш выбор: THE BLADE FROM THE SHADOWS

Победитель: THE BLADE FROM THE SHADOWS

Vote for the Collector's Edition Figurine!

Ваш выбор: The Warrior

Победитель: The Strategist

Dungeon vs. Inferno

Ваш выбор: Inferno

Победитель: Dungeon

Vote for the Sylvan Line-Up!

Ваш выбор: EARTH'S PERFECT BALANCE

Победитель: SYLANNA'S FURY